Zapisy do szkółek tenisowych na nowy sezon

Ruszyły zapisy do szkółek tenisowych

Wczasy tenisowe Mazury 2 20

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami pod nr telefonu 888606939 bądź 600402903.

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu oraz organizacji zajęć nasza szkoła wyrosła na jedną z największych tenisowych szkół we Wrocławiu. W tym roku wychodząc na przeciw wymaganiom naszych stałych klientów zmieniamy się jeszcze bardziej.

To co odróżnia nas od innych szkół tenisa we Wrocławiu to podejście do kwestii organizacji grup. W procesie tworzenia grup ćwiczebnych stawiamy na maksymalną jednorodność grupy oraz na jak najmniejszą liczbę osób na korcie. Pomaga to w wymierny sposób na zwiększenie efektów naszej pracy a samym uczestnikom daje maksymalną przyjemność, bez stresów związanych odczuciem różnic umiejętności . Grupy dzieci od podstaw do kategorii zielonej włącznie nie przekraczają 5 osób. Dla dzieci starszych i dorosłych natomiast przygotowaliśmy ofertę zajęć do 4 osób w grupie. Jeśli na zajęciach jest mniejsza niż zakładaliśmy liczba osób nasi klienci nie dopłacają dodatkowych opłat a całe ryzyko przenoszone jest na organizatorów.

Nowością w tym roku jest podłączenie wszystkich klientów pod internetowy system rezerwacyjny. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo bezpośredni podgląd całego procesu treningowego. Każdy rodzic bądź dorosły uczestnik otrzymuje dostęp do panelu klienta, w którym może sprawdzić obecność, odwołać zajęcia bądź zapisać się na ich odrabianie  jednym kliknięciem.

Kolejną nowością, którą chcemy w tym roku zaproponować, są cyklicznie odbywające się turnieje dla uczestników naszej szkółki. Turnieje będą świetną okazją do sprawdzenia swoich nabytych umiejętności jak i spotkania się w weekendy w gronie fanatyków tenisa.

Jak zawsze zapewniamy również doświadczoną kadrę od lat sprawdzającą się w przeprowadzaniu ciekawych i dynamicznych zajęć. Opieramy zajęcia o nowoczesne programy szkoleniowe opracowane przez International Tennis Federation, Polski Związek Tenisowy, Professional Tenis Registry.  Oprócz zdobytych w przeszłości uprawnień cały czas czynnie bierzemy udział w szkoleniach w Polsce i za granicą by być na czasie z najnowszymi trendami szkoleniowymi.

Proponujemy Państwu dwie główne lokalizacje : korty Krzyckiego Klubu Tenisowego przy ulicy Pułtuskiej oraz korty Sportwerk przy ulicy Kozanowskiej. Na tych dwóch obiektach odbywają się zajęcia grupowe. Zajęcia indywidualne są realizowane na każdym obiekcie we Wrocławiu

Skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Szkółki tenisowe - nowy sezon

Dane osobowe
Imię(*)
Podaj swoje imię

Nazwisko(*)
podaj swoje nazwisko

Data urodzenia(*)
/ / Podaj datę urodzenia

E-mail(*)
Invalid email address.

Nr telefonu(*)
Invalid Input

Poziom tenisowy(*)
Invalid Input

Preferowane dni zajęć

Invalid Input

Uwagi
Invalid Input