• IMG 0111
  • IMG 0115
  • IMG 0131
  • IMG 0157
  • IMG 0444
  • IMG 0148

Kadra

Jesteśmy grupą profesjonalnych trenerów i instruktorów tenisa ziemnego prowadząca zajęcia we Wrocławiu i okolicach. Metody i ćwiczenia stosowane przez Nas zapewniają szybką i przyjemną naukę tenisa ziemnego na każdym poziomie zaawansowania.

Tenis jest dla Nas pasją a zarazem przyjemnością.

Forma naszych zajęć oparta jest o grę i rywalizację co sprzyja szybszym postępom. Aktualnie nasza kadra szkoli ponad 200 zadowolonych klientów w każdym wieku. Szkolimy osoby już od 3 roku życia. Nasze zajęcia grupowe odbywają się na dwóch obiektach we Wrocławiu oraz w Oleśńicy.

KKT Wrocław Pułtuska 13

Sportwerk Kozanowska 69

MOKiS Oleśnica Kochanowskiego 4

  

  

Łukasz Privsek

Współzałożyciel szkoły tenisowej TENTENIS. Absolwent AWF Wrocław specjalność: Organizacja Czasu Wolnego Dzieci i Młodziezy, instruktor tenisa, kierownik placówek wypoczynku.
Doświadczenie zdobywałem w czasie studiów jako wychowawca na obozach letnich i zimowych, w biurze podróży Aktiva, a także w ATZP jako trener tenisa w latach 2008-2009, 2009-2012 byłem koordynatorem działań trenerskich.

Dawid Radwański

Absolwent PWSZ Tarnów na kierunku wychowanie fizyczne  o specjalności gimnastyka korekcyjna oraz AWF Wrocław o specjalności menedżer sportu. Instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor piłki ręcznej, instruktor pływania oraz instruktor tenisa ziemnego. Posiada certyfikat PZT z zakresu TENIS 10 oraz 6 letnie doświadczenie w pracy z dziecmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Ponadto sędzia pływania kl. II, sternik motorowodny oraz ratownik WOPR, ukończył także kurs KPP (Kwalifikowana Pierwsza Pomoc).  Doświadczenie w pracy, jako trener tenisa zdobywał w Akademii tenisa ziemnego Promaster oraz w KTA Wrocław. Na dzień dzisiejszy trener szkoły tenisa ziemnego Tentenis oraz współorganizator WTA (Wrocławskie Turnieje Amatorskie) w tenisie ziemnym.

Tomek Góra

Współzałożyciel szkoły tenisa TENTENIS. Absolwent AWF Wrocław specjalność: Organizacja Czasu Wolnego Dzieci i Młodziezy, trener tenisa II klasy, instruktor narciarstwa zjazdowego były zawodnik 10-boju lekkoatletycznego, instruktor odnowy biologicznej, kierownik placówek wypoczynku.

Doswiadczenie zdobywałem w czasie studiów jako wychowawca na obozach letnich i zimowych w biurze podróży Aktiva, a takze w ATZP jako trener tenisa w latach 20062009, 20092012 byłem koordynatorem działan trenerskich oraz organizatorem obozów i wyjazdów dla dzieci i dorosłych.

Kuba Rejno

absolwent AWF Wrocław, trener piłki siatkowej, instruktor tenisa, instruktor narciarstwa zjazdowego. Od kilku lat zwiazany ze Szkołą Tenisa Tentenis, głównie jako organizator i trener na obozach, wczasach i wyjazdach tenisowych i narciarskich. Prywatnie mąż i ojciec dwóch wspaniałych dziewczynek.

Łukasz Gotkiewicz

Student na wydziale pedagogicznym Uniwesytetu Wrocławskiego. Związany z tenisem od 7 roku życia. Były zawodnik. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem zajęć głównie na obiekcie na Kozanowie.tenisa w latach 2008-2009, 2009-2012 byłem koordynatorem działań trenerskich.

Bartek Kudowicz

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego. W młodości zawodnik GKT Nafta w Zielonej Górze, instruktor tenisa. W nauce tenisa ziemnego oprócz doskonalenia techniki, kładzie nacisk na wszechstronność, przywiązuje wagę do takich rzeczy jak: koordynacja, szybkość, gibkość, refleks, wytrzymałość, które we współczesnym tenisie są niezbędne do osiągania sukcesów. Pracę nad tymi elementami stara się przekazywać różnorodnie, również poprzez zabawę. Prywatnie miłośnik narciarstwa i muzyki, maratończyk i ojciec dwójki cudownych dzieci.